Akademia

I zespół: Zimowy harmonogram

2024-01-04

I zespół: Zimowy harmonogram

Święta, święta... i po świętach. Pomału myślami wracamy do regularnych zajęć. Dokładnie na wtorek 23 stycznia 2024 trener Krystian Odrobiński zapowiedział oficjalny powrót do treningów drużyny seniorów. W zimowym okresie przygotowawczym szkoleniowiec naszej drużyny zaplanował siedem gier kontrolnych, a prócz meczów zawodnicy będą się spotykać na treningach trzy razy w tygodniu.

Testowe granie rozpoczniemy z wysokiego „C” bowiem już w sobotę 27 stycznia zmierzymy się z liderem I grupy IV ligi śląskiej Podlesianką Katowice. Tydzień później formę Iskry sprawdzi przedstawiciel II grupy IV ligi MRKS Czechowice-Dziedzice. Pod koniec ferii zimowych,  a dokładnie 10 lutego zagramy z juniorami GKSu Katowic, by w połowie lutego zagrać z kolejnym czwartoligowcem zespołem rezerw tyskiego GKSu. Z kolei dzień później, czyli w niedzielę 18 lutego naszych zawodników będziemy mogli zobaczyć na hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie w ramach Halowego Turnieju Pszczyńskich Drużyn o Puchar Burmistrza Pszczyny. Lutowe granie zakończymy potyczką z przedstawicielem klasy okręgowej grupy VI skoczowsko-żywieckiej Beskidem Skoczów.
W marcu (o ile pogoda pozwoli) powinniśmy zagrać już na naturalnych boiskach najpierw Fortuny Wyry, czyli przedstawiciela tyskiej A klasy, a w próbie generalnej Iskrę gościć  będzie przedstawiciel małopolskiej klasy okręgowej LKS Bobrek.

Szczegółowy zimowy plan gier przedstawia się następująco:
sobota, 27.01.2024 Podlasianka Katowice
sobota, 03.02.2024 MRKS Czechowice-Dziedzice
sobota, 10.02.2024 GKS Katowice (juniorzy)
sobota, 17.02.2024 GKS II Tychy
niedziela, 18.02.2024 Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Pszczyny
sobota, 24.02.2024 Beskid Skoczów
sobota, 02.03.2024 SKS Fortuna Wyry
sobota, 09.03.2024 LKS Bobrek

Prawdopodobnie wszystkie zimowe mecze Iskra rozgrywać będzie w charakterze gości. O ewentualnych zmianach informować będziemy na bieżąco w naszych mediach.

Sponsorzy I Partnerzy

MIRPOL
Gmina Pszczyna
Powiat Pszczyński
Kwiaciarnia IRYS
Ziobro
Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyskiej
Piekarnia Jasiek
Patentus
OSM Pszczyna
K2
Internaft
Sportland
Romanko
Drogród
REMONDIS
PIK Pszczyna
MORiS Pszczyna
POSiR Pszczyna
pless.pl
Ośrodek nad dokawą
Pszczyńska Fundacja
PASS
EFCE
MSiT
Sali
Matmet
fizjos
CEZIS
Dominik Blaut - rehabilitacja
HT&FITTING Polska Sp. z.o.o.
Martes Sport
Osiedle Piastów
PCTR
Śląskie
Bubak Gazy
Fizjoterapia Piotr Kotajny
Magic-sport.com
Bazarek na winklu
Fundacja Orły Sportu
Mikrogranty 2
Przesuń na górę strony