Akademia

I zespół: Po raz drugi

2023-10-14

I zespół: Po raz drugi

W spotkaniu z Czarnymi Jaworze po raz drugi w tym sezonie udało się zagrać na „zero” z tyłu, ale to chyba jedyny powód do zadowolenia. Niestety po raz drugi Iskra nie strzeliła także bramki i to przełożyło się na drugi z rzędu mecz bez wygranej.

Jaworze do Pszczyny przyjechało nie przegrać i cel swój osiągnęło. Co więcej w pierwszej odsłonie to goście lepiej prezentowali się na boisku. Akcje Iskry były wolne, nieco chaotyczne, a co najistotniejsze brakowało celnych uderzeń na bramkę. W przerwie  nastąpiły trzy roszady w składzie i gra nieco się ożywiła, ale gospodarze wciąż mieli problemy z wykreowaniem sytuacji bramkowej. GKS nastawiony już głownie na grę z kontrataku, kilka razy postraszył. W końcówce meczu nieco groźniej zaczęły wyglądać  akcje Iskry, ale w żaden sposób nie przełożyło się to na zmianę rezultatu. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem, który na dobrą sprawę nie zadowolił żadnej strony.

MKS Iskra Pszczyna – GKS Czarni Jaworze 0:0

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Marcin Kubina, Piotr Maroszek, Łukasz Matera, Piotr Noga, Adrian Ryguła (46. Daniel Gryman), Łukasz Mąka (46. Michał Grajcarek), Tomasz Zawadzki (70. Patryk Zakrzewski), Mateusz Żelazo, Daniel Biela (46. Kamil Böhm), Jakub Rzepa, Sebastian Rzepa

Sponsorzy I Partnerzy

MIRPOL
Gmina Pszczyna
Powiat Pszczyński
Kwiaciarnia IRYS
Ziobro
Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyskiej
Piekarnia Jasiek
Patentus
OSM Pszczyna
K2
Internaft
Sportland
Romanko
Drogród
REMONDIS
PIK Pszczyna
MORiS Pszczyna
POSiR Pszczyna
pless.pl
Ośrodek nad dokawą
Pszczyńska Fundacja
PASS
EFCE
MSiT
Sali
Matmet
fizjos
CEZIS
Dominik Blaut - rehabilitacja
HT&FITTING Polska Sp. z.o.o.
Martes Sport
Osiedle Piastów
PCTR
Śląskie
Bubak Gazy
Fizjoterapia Piotr Kotajny
Magic-sport.com
Bazarek na winklu
Fundacja Orły Sportu
Mikrogranty 2
Przesuń na górę strony