Akademia

I zespół: Doświadczenie górą

2022-02-19

I zespół: Doświadczenie górą


Doświadczona ekipa rezerw LKSu Goczałkowice minimalnie lepsza od naszych seniorów. O wygranej gości zdecydowały jednak przede wszystkim błędy indywidualne.

Zawodnikom grę mocno utrudniał silny wiatr, mimo to byliśmy świadkami całkiem dobrego widowiska. W pierwszej odsłonie nie było jednak zbyt wiele okazji do zdobycia bramki, choć w ostatniej akcji tej części gry o prowadzenie dla Iskry mógł pokusić się Komraus, ale nie trafił w bramkę po dobrej zespołowej akcji,

Po zmianie stron od mocnego uderzenia rozpoczęły rezerwy trzecioligowca i w niespełna kwadrans zadały trzy ciosy. Zawodnicy Iskry nie poddali się jednak i zdołali wrócić do gry. Najpierw zza szesnastki ładnym lobem popisał się testowany zawodnik, a kontakt udało się złapać po główce Zjawińskiego. W końcówce meczu przy odrobinie szczęścia można było jeszcze doprowadzić do wyrównania.

Mecz był kolejną szansą dla pszczyńskiej młodzieży, aby uczyć się od doświadczonych zawodników. Trener Kupis mógł też przyjrzeć się coraz mocniej pukającym do seniorskiej piłki zawodnikom.
 
MKS Iskra Pszczyna – LKS II Goczałkowice-Zdrój 2:3 (0:0)
bramki: 0:1 (46.), 0:2 (60.), 0:3 (62.), 1:3 Zawodnik Testowany (69.), 2:3 Paweł Zjawiński (77.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Testowany bramkarz, Szromek Dawid, Paweł Zjawiński, testowany zawodnik 1, Adrian Ryguła, Kacper Zieliński, Mateusz Żelazo, Kamil Komraus, Patryk Kryger, Igor Bała, Łukasz Mąka oraz Ivan koval, Tymoteusz Nycz, Maciej Caputa, Jarosław Waleczek, Fabian Bała, Zawodnik testowany 2

Sponsorzy I Partnerzy

MIRPOL
Gmina Pszczyna
Powiat Pszczyński
Kwiaciarnia IRYS
Ziobro
Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyskiej
Piekarnia Jasiek
Patentus
OSM Pszczyna
K2
Internaft
Sportland
Romanko
Drogród
REMONDIS
PIK Pszczyna
MORiS Pszczyna
POSiR Pszczyna
pless.pl
Ośrodek nad dokawą
Pszczyńska Fundacja
PASS
EFCE
MSiT
Sali
Matmet
fizjos
CEZIS
Dominik Blaut - rehabilitacja
HT&FITTING Polska Sp. z.o.o.
Martes Sport
Osiedle Piastów
PCTR
Śląskie
Bubak Gazy